Real Time PCR

media

CFX384 Touch Real-Time PCR Sistemi reaksiyon esnasında her bir PCR siklüsünde yeterli miktarda ürünün verdiği floresans ışığa göre çalışıp reaksiyonu aşama aşama sonuna kadar oluşan ürünü kontrol eden bir sistemdir. Real-time PCR’da ürünlerin analizi reaksiyon sırasında yapılmaktadır. Bu nedenle, agaroz jel elektroforezi, DNA bantlarının mor ötesi ışık altında görüntülenmesi gibi işlemlerin uygulanmasına gerek kalmamaktadır. Real-time PCR ürünlerinin kalitatif ve kantitatif analizlerinde, diziye özgün olmayan floresan boyalardan ya da diziye özgün problardan yararlanılmaktadır.

Cihaz Özellikleri Kullanım Kılavuzu
1 • Cihaz sahip olduğu özellikler sayesinde kesin miktar ve çoklu hedef belirlemeyi sağlar-optik sistem 5 filtreli fotodiotlar ve 5 filtreli LED lambaları ile uzun ömürlü katıhal teknolojisini kullanır
2 • Sistem sizin laboratuvar ihtiyacınızı uygun bir şekilde yapılandırmanızı sağlar
3 • Sistem performans ve veri güvenilirliğini sağlar. Cihazda otomatik veri kalite kontrol ve çeşitli doğrulama aracı hizmeti mevcuttur.
4 • 3 mikrolitre kadar düşük hacimlerle dogru sonuçlar elde etmeyi sağlar. Numune ve reaktif miktarını minimuma indirir.
DAYTAM © 2015 TÜM HAKKI SAKLIDIR. ATABAUM TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞTİR.