GloMax®-20/20

Biyolüminesans ve kemilüminesans deneyleri için ultra yüksek performans sağlamak için tasarlanmıştır.

Genel Bilgiler

Biyolüminesans ve kemilüminesans deneyleri için ultra yüksek performans sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek performansına ek olarak, dokunmatik ekranı ve kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir kullanıma sahiptir. Bu tasarımın sonucu olarak ekonomik, kullanımı kolay ve laboratuvar ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir üstün performans sağlayan bir araçtır.

Tek kanalda okuma yapabilme özelliği sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Lusiferaz aktivitesinin belirlenmesi ve kit temelli ATP miktar tayini için kullanılabilecek en uygun cihaz özelliğine sahiptir. Kolay uygulama için önceden sisteme önceden tanımlanmış protokoller sayesinde hızlı analiz imkanı sağlar. İsteğe bağlı olarak cihazın kendi 12mm x 50mm test adaptörü ile kullanılabildiği gibi 1.5 ml mikrosantrifüj tüpü ve 35mm petri kullanım için uygundur. Hem sıvı ve hem de katı örneklerden gelen ışık çıkışını ölçümünü yapabilir, çok küçük hacimlerde bile etkili sonuç elde edilebilir. Minimum hacim gereksinimi yoktur.

Teknik Özellikler

Uygulama Modları: Luminesans, Floresans (opsiyonel)

Okuma Tipi: Flaş, kinetik ve tekrarlı okuma

Örnek Adaptörü: 1.5 ml mikrosantrifüj tüpü, 12mm × 50mm test tüpü için uygundur.

Kullanıcı Arayüzü: Dokunmatik ekran ve hazır protokoller kullanımı kolaylaştırır. Veriler ekranda görülerek kolaylıkla takibi yapılır ve bilgisayara bağlantı yapılarak veriler kullanıcı tarafından bilgisayara aktarılır.

Çalışma Sıcaklığı: 15-40 ºC arasında etkin ve aktif çalışabilir.